Akın Dövüş Arenasında Şok Gece

Gebze’de gerçekleştirilen ringinde birbirinden zorlu tam 7 maç geride kaldı. Gecede en büyük şok ise vs Donovan Wisse karşılaşmasında yaşandı. ’un da ringe çıktığı organizasyonda Survivor’da 135 gün kalarak önemli bir performans gösteren İbrahim Giydirir de seyircinin karşısına çıktı.

Gecede Ringden çıkan sonuçlar ise şöyle ;

Samet Keser (3-0 Puanla Kazandı) vs. Ali Dorri (İran)

İbrahim Giydirir (1. Rd Nakavt) vs. Adis Dadovic (Bosna Hersek)

Serhat Değirmenci (3-0 Puanla Kazandı) vs. Carl N’Diaye

Kadir Taştan vs Marco Picque ( Extra Rd TKO ile Kazandı)

Mert Akın vs Sergio Picque ( 3-0 Puanla Kazandı)

Zabit Samedov (2. Rd TKO ile Kazandı) vs Muhammed Malik Fred Sinistra

Adem Bozkurt vs Donovan Wisse (Extra Rd Puanla Kazandı)

TV8.5’tan canlı yayınlanan organizasyonda gecenin organizatörü Sami Akın “Bir sonraki gecemiz için çalışmalara derhal başlayacağız” açıklamasında bulundu. Adem Bozkurt ilk rauntta rakibini indirdiği karşılaşmada rakibine extra raunt sonrası maçı kaybetti. Gebzeli seyirciler maçın sonunda sessizlik içinde kararı beklerken kaybeden tarafın Adem olmasından sonra büyük üzüntü yaşasa da kazanan rakiplerini alkışladı.

Adem maçtan bir gün önceki tartıda rakibin 3 kg fazla çıktığını ve sırf gece iptal olmasın diye karşılaşmaya çıkmaktan vazgeçmediğini dile getirdi. Normal şartlarda 300 gr fazla gelse maç olmaz ancak 77 Kg yerine 80 kg tartım veren rakibi için bu durum normal karşılandı olmamalıydı” açıklamasında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir