Ankarada Kickboks 2. Kademe Antrenör Kursu Açılıyor.

kickboxing -2 kd.

Türkiye Kick Boks Federasyonunun 2015 yılı faaliyet programı kapsamında 15-28 Ağustos 2015 tarihleri arasında ANKARA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sincan Spor Salonu’ nda Kick Boks düzenleneceği Türkiye Kick Boks Federasyonu Resmi web sitesinden duyurulmuştur.

Yapılan duyuruda  Kayıtlarının 15/08/2015 tarihinde yapılacağı kurs sürecinde Özel Eğitim Derslerinin 15 – 21 Ağustos 2015 tarihleri arasında, Temel Eğitim Derslerinin ise  22 – 28 Ağustos 2015 tarihleri arasında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sincan Spor Salonunda yapılacağı açıklanmıştır.

Antrenör kursuna katılacak adaylar Türkiye Kick Boks Federasyonunca belirleneceğinden dolayı, kursa katılmak isteyen adayarın kurs Başvuru Formunu doldurarak en geç 12 Ağustos 2015 tarihine kadar Türkiye Kick Boks Federasyonunun 0312 311 86 20 numaralı faksına veya [email protected] adresi üzerinde ulaştırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvuruların Federasyon tarafından kabul edilmeyeceği ilan edilmiştir.

Antrenör Kursuna katılma hakkını kazanan antrenör adaylarının isimleri Türkiye Kickboks Federasyonunun resmi web sitesinde yayınlanacağı ve Kursiyerlerin kurs katılım ücretlerini Federasyonun resmi banka ve ptt hesaplarına yatırabilecekleri ilan edilmiştir. Kickboks 2. Kademe Antrenör kurs ücreti 2015 yılı için 450.00 TL olarak tespit edilmiştir.

Özel Eğitim Derslerinde Kursiyerlerin Kick Boks Antrenman Malzemelerini Yanlarında Getirmeleri Gerekmektedir.

Antrenman malzemesi eksik olan kursiyerler Boks Eldiveni, Kask, Kogi, Bandaj, Kaval koruyucu, Ayak Botu, Kickboks Pantolonu ve tişörtü gibi antrenman malzemelerine KİCKBOKS MALZEMELERİ linkini tıklayarak Türkiyenin her yerinden temin edebilirler.

Kurs Yöneticisi Ahmet Fidan İletişim : 0532 5926560 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir