BOXUN YILDIZLARI RİNGE BOBMA GİBİ DÜŞTÜ

Acun Ilıcalı’nın Survivor dan sonra yaptığı yeni programı olan Boxun Yıldızları TV8 ekranlarında seyircisi ile buluştu. İlk bölüm büyük heyecana takip edildi. Peki Boxun Yıldızları programında ilk bölümde eldiven giyen ünlülerden kimler kazandı?

Dilara Gönder’in sunuculuğunu yaptığı, Boksör Adem Kılıçcı ve Bilgehan Demir’in anlatımlarıyla renk kattığı Boxun Yıldızları TV’8de başladı.

Ünlülerin eldiven giydiği ilk bölümde büyük heyecan yaşandı. Daha önce Survivor ve TV8’in diğer programlarında yarışmış ünlüler bu kez ringte mücadele etti.

İlk gün erkeklerde , Çılgın Sedat, Şenol İpek ve ringden kazanarak inen isimler oldu. Ateş Fatih Uçan, Sami Levi, Ramazan Kalyoncu ve Bülent Çetinaslan ise kaybeden ünlüler oldular.

Kadınlarda ise , Sahra Işık, ilk günün kazananları olarak elleri havaya kalkarken , Aycan Demirci ve Ayşıl Özaslan mağlubiyeti yaşayan ünlüler oldu.

Boxun Yıldızları 1. Hafta Sonuçları

Çılgın Sedat (TKO ile Kazandı) vs Ateş Fatih Uçan

Baki Mercimek (TKO ile Kazandı) vs Ramazan Kalyoncu

Doğuş (Puanla Kazandı) vs Bülent Çetinaslan

Sami Levi vs Şenol İpek (Puanla Kazandı)

Fulya Keskin (Puanla Kazandı) vs Asena

Sahra Işık (Puanla Kazandı) vs Aycan Demirci

Ayşıl Özaslan vs Berna Canbeldek (Puanla Kazandı)

2. hafta maçları Taha Akgül Spor Kompleksinde Sancaktepe’de yapılacak ve mücadeleler TV 8’den canlı olarak yayınlanacak. 2. Hafta hangi ünlülerin ringde eldiven giyip mücadele edeceği ilerleyen günlerde açıklanacağı duyuruldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir