Dünya Kickboks Şampiyonası Hazırlık Kampı Hakkında Duyuru…

kickboks logo25 Ekim – 01 Kasım 2015 tarihlerinde SIRBİSTAN’ da yapılacağı belirlenen Büyükler Dünya Şampiyonası hazırlık kampı 14 Ekim 2015 günü Ankara’ da yapılacağı duyurulmuştur. Şampiyonaya katılacak olan kafile pasaport işlemleri için aşağıda belirtilen evrak ve malzemelerle birlikte 14 Ekim 2015 günü saat: 08.00′ de Ankara İl Emniyet Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmekte oludğu bildirilmiştir. Emniyet Müdürlüğünde Pasaport işlmeleri tamamlandıktan sonrası kamp alanına gidileceği duyurular arasında yer almaktadır.

Ayrıca Kafilede yer alan tüm antrenör ve müsabık sporcuların en geç 07 Ekim 2015 tarihine kadar 1 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 6 Adet Biometrik Fotoğraf (Pasaport İçin Çekilmiş Olan) ve İkamet Adreslerini Türkiye Kickboks Federasyonuna kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

 

PASAPORT İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLAR;

· Nüfus Cüzdan Aslı ve Fotokopisi,

. Bağlı olduğunuz Nüfus Müdürlüklerinden İkamet Adresi Beyanı Kontrolü,

. Yıpranmış veya çok eski tarihli olan Nüfus Cüzdanlarının Yenilenmesi,

· Lacivert veya Bordo Pasaport (varsa), ayrıca Gri Pasaportu Başka Federasyonda olanların önceden Federasyonumuza bilgi vermesi gerekmektedir,

· Pasaport için 6 Adet biyometrik fotoğraf,

Fotoğraf özellikleri:

(6×6 cm) ebatında,

Yüzeyi saydam,

Fon beyaz,

Alın üst kısmından çene alt kısmına uzunluğu 36 mm,

Alın açık, Kulaklar görünür

Herhangi bir gülümseme ve mimik fotoğrafta, olmayacak

SPORCULARIN GETİRMELERİ GEREKEN MALZEMELER;

· Lapa · Tekmelik· Kask,· Dişlik,· Bandaj· Eldiven (Müsabaka ve Antrenman),· Kaval Koruyucu,· Kogi· Bayan Göğüs Koruyucusu· Ayak Botu· Antrenman eşofmanı· Kick Boks Şortu· Spor Ayakkabısı. Sporcular Her İhtimale Karşı Bir Takım Müsabaka Kıyafet ve Koruyucularını Yanlarında Bulunacaktır. Bu malzemeleri SPORCU PAZARI linki üzerinden Türkiyenin her yerinden Sporu Pazarı ayrıcalığı ile temin edebilirsiniz.

· Ayrıca Kick Boks sporcu lisansı ile Kick Boks Federasyonu Sporcu Defteri ve Kimlik Kartını yanlarında bulunduracaklardır.

Önemli Not:

1 – İlk gün kampta yapılacak tartıda Türkiye Şampiyonası’ nda müsabaka yaptığı kiloda olmayan sporcular takıma alınmayacaktır.

2 – Kampa katılacak olan Antrenörler Milli Takım Kampı Antrenman programını hazırlayarak geleceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir