EMF OPEN MUAY THAİ CUP 2016

Türkiye Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer verilen, Uluslararası EMF Antalya Açık 2016 Kupası 15-18 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya Kervansaray Otelde yapılacağı federasyonun resmi web sitesinden ilan edilmiştir.

Faaliyete; Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Iran, Yunanistan, Gürcistan, Filistin, Rusya, Polonya, takım olarak katılırken, Turkmenistan, Kirgizistan, Bosna Hersek, Letonya, Irak, Kazakistan, Thailand, Almanya, Haiti, Pakistan, Bulgaristan’dan bireysel sporcu katılımı ile gerçekleştirileceği ilanda yer alan detaylardandır.

20 Ülkeden 300’e yakın sporcunun iştirak edeceği faaliyetimiz 15 Aralık 2016 tarihinde açılış töreni ile başlayacak olup 18 Aralık 2016 tarihinde sona ereceği belirtilmiştir. Organizasyonu izlemek üzere IFMA-Uluslararası Muaythai Ametör Federasyonu Asbaşkanı Rafal Slazcha izlemek üzere katılacağını açıklamıştır.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı Halil Durna organizasyona ilişkin şöyle bir açıklama yapmıştır;

Federasyonumuz bakımından başarılı bir sezon sonunda 2016 yılının son organizasyonu olacak olan faaliyeti en iyi şekilde organize etmeye çalışıyoruz, bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Uluslararası EMF Antalya Açık 2016 Kupasında onlarca sporcumuz kendini uluslararası platforma temsil etme firsatı buldu, temennimiz Kupayı her yıl gelenesel hale getirip binlerce sporcunu ülkemize gelmesini sağlamak dedi.

 

EMF Antalya Açık 2016 Kupası Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir