Holly Holm Ünvan Koruma Maçına Hazırlanıyor

holm ufc

15 Kasım 2015 tarihinde şampiyonu Ronda Rousey’i yenerek yeni Kadınlar Horozsıklet şampiyonu olan , unvan koruma maçına çıkmak için hazırlıklara başladı.

Dana White’ın “Holly Holm, Ronda Rousey ile maç yapmadan kimse ile maça çıkamaz.” açıklamalarını sosyal medyada yer alırken bu sözlerin asılsız olduğu ortaya çıktı. White böyle bir açıklama yapmadığını bizzat kendisi açıkladı.

Miesha-Tate-vs.-Holly-Holm-ufc 197

UFC 200’de ilk olarak Ronda Rousey’e karşı rövanj maçına çıkması beklenen Holly Holm, Yapılan resmi açıklamaya göre  5 Mart tarihinde Las Vegas’ta gerçekleşecek olan UFC 197’de ile ilk unvan koruma maçına çıkacak….

Karşılaşma Conor McGregor vs. Rafael dos Anjos karşılaşmasının sonrasındaki ikinci ana maç olarak yapılacağı resmi otoriteler tarafından açıklandı.

miesha tate holly holm

UFC 200’de merakla beklenen Holly Holm vs. Ronda Rousey Rövanşı Olacak mı?

Bu sorunun cevabı henüz bilinmiyor. İlk başta Ronda Rousey ile ilk unvan koruma maçına çıkacağı açıklanan Holly Holm’ün rakibi Miesha Tate olarak açıklandı. ikili arasında Rövanş maçı düzenlenecek mi ya da ne zaman düzenlecek bu ilerleyen zamanda belli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir