JUDO DAN SINAVI İSTANBUL ‘DA

judo dan sınavı

Türkiye Federasyonunun Siyah Kuşak 1.-2. ve 3. DAN sınavını yeterli başvuru olması durumunda, 04 – 07 KASIM 2015 tarihlerinde İSTANBUL’da yapılacağını açıklamıştır.

Dan Sınavına katılmak isteyenlerin başvuru dilekçelerini (imzalı olarak) en geç 30 EKİM 2015 tarihine kadar Türkiye Judo Federasyonuna elektronik posta yada faks yolu ile göndermeleri gerektiği açıklanmıştır.

judo gi

Sınavda Gerekli Evrakların listesi ise şöyle açıklanmıştır.

1-Sınava girecek ların sahip oldukları mevcut kuşak veya DAN kimlik Asılları

3-Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

5- 3 (Üç) Adet vesikalık fotoğraf,

6- Federasyon Onaylı Kuşak Kimlik Kartları,

7- Başvuru dilekçesi

4-Sınava girecek Sporcular için bekleme süreleri  1’inci DAN için Kahverengi Kuşak sahibi olup 1 yıl beklemiş olmak ve 15 yaşından gün almış olmak, 2’nci DAN için en az 2 yıl, 3’üncü DAN için ez az 3 yıl bekleme süresini doldurmuş olmak şartı,

2-Sınav ücretinin 1’inci DAN için 75,00 TL. , 2’nci DAN için 100,00 TL ve 3’üncü DAN için 125,00 TL olmak üzere, Türkiye Judo Federasyonunun resmi hesabın olan Garanti Bankası Atatürk Bulvarı Şubesindeki (Şube Kodu:710) 6299166 no’lu hesabına yatırıldığına dair banka dekontu,

Not:  Evrakları eksik olan katılımcılar kesinlikle sınava alınmayacakları bildirilmiştir.

Katılımcıların BEYAZ Judogilerini getirmeleri gerekmektedir. Sporcu Pazarı linkini tıklayarak judo gi ve kuşaklarına sporcu pazarı ayrıcalığı ile Türkiyenin her yerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir