JUDO LİG MÜSABAKALARI KONYADA DÜZENLENİYOR.

judo hakem

Türkiye Federasyonunun 2015 Ligi Süper Lig ve Birinci  Lig Müsabakaları  ile Birinci Lige Terfi Müsabakaları 26-28 Aralık 2015 tarihleri arasında Konya ‘da yapılacağı Türkiye Federasyonunun Resmi Web sitesinden duyurulmuş olup,  müsabakalarda görev yapacak Hakemlerinin listesi ise aşağıdaki şekilde yayınlanmıştır.

(kaynak Türkiye )

Sıra Nu: ADI SOYADI İLİ ÜNVANI
1 FİKRET PAPUR ANKARA ULUSAL-MHK.BŞK.
2 BÜNYAMİN ER ANKARA B.MİLEL-A-MHK
3 CEVAT GÜNTEPE ZONGULDAK ULUSAL-MHK.
4 KAMİL ALPAN İSTANBUL ULUSAL-MHK.
5 NURAY KAYNAK BALIKESİR ULUSAL-MHK.
6 LEVENT MERAL SAMSUN ULUSAL-MHK.
7 GÜVEN KURT ANKARA ULUSAL-MHK.
8 MEHMET YILMAZ ANTALYA B.MİLEL-A
9 OSMAN EKİNCİ SAMSUN B.MİLEL-A
10 MERAL ZİGEN MANİSA B.MİLEL
11 COŞKUN KARAUSTA ANKARA B.MİLEL
12 SEVİLCAN YILMAZ HATAY B.MİLEL
13 HÜLYA DEMİRALAY BAŞ MANİSA B.MİLEL
14 ŞERAFETTİN AY İZMİR ULUSAL
15 AHMET BERAT GÖKYAPRAK ADIYAMAN ULUSAL
16 ALİ FATİH MOLLAOĞLU ANKARA ULUSAL
17 MUSTAFA SEREN ANKARA ULUSAL
18 NEVİN ÇERCİŞ TOK MERSİN ULUSAL
19 YILMAZ YEŞİLBAŞ ADANA ULUSAL
20 KAZIM SEREN ANKARA ULUSAL
21 TACETTİN TURAN ZONGULDAK ULUSAL
22 FARUK ŞOLPAN ESKİŞEHİR ULUSAL
23 NURETTİN ÇETİNKAYA ESKİŞEHİR ULUSAL
24 MEHMET ÇETİN İZMİR ULUSAL
25 HÜSEYİN SÜZER ESKİŞEHİR ULUSAL
26 NURİYE SUNGUR YOLAŞ ANKARA ULUSAL
27 VOLKAN ILIKAN ANKARA ULUSAL
28 SEVTAP CAN TİRAŞ İSTANBUL ULUSAL
29 DOĞAN KORKMAZ K.MARAŞ ULUSAL
30 FATİH NİZAMETTİN PEKTAŞ ADIYAMAN ULUSAL
31 FATMA ALPARSLAN AVCI ANTALYA ULUSAL
32 MEHMET SATICIOĞLU MERSİN ULUSAL
33 ERTUĞRUL ERÇİN ANKARA ULUSAL
34 FATMA GÜZELİMDAĞ SİVAS ULUSAL
35 MURAT KARAASLAN ADANA ULUSAL
36 HÜSEYİN ŞAHİNDOKUYUCU ANKARA ULUSAL
37 BELGİN KARAYAVUZOĞLU İSTANBUL ULUSAL
38 NİLGÜN YURDAKUL MUĞLA ULUSAL
39 MELEK KURT ANKARA İL
40 YALÇIN SELEK ANKARA İL
41 FADİME AŞKA BALIKESİR İL
42 GÜLSÜM GÜLNUR BOZKURT İZMİR İL
43 MEHMET KÜÇÜKYILMAZ KONYA İL
44 SÜLEYMAN ULUÇAM KONYA İL
45 ÖZGÜR EFE KONYA İL
46 MUSTAFA EROL KONYA İL
47 NURİ ÇELİK KONYA İL
48 NURULLAH TEKE KONYA İL
49 AYBÜKE ULUBAŞ MANİSA İL
50 NURŞEN AYDIN MANİSA İL
51 NADİYE ŞATIROĞLU SİVAS İL
52 SERAP UZUNOĞLU SİVAS İL
53 YUSUF BÜYÜKKAYA SİVAS İL
54 MERVE SANCAR COŞKUN İSTANBUL İL
55 SEHER ASLANOĞLU KONYA İL
56 OSMAN ŞAHİNTÜRK MANİSA İL
57 HAKAN GÖNEN ANTALYA ADAY
58 MESUT BAYKAN BURSA ADAY
59 EROL ŞAHİN ÇORUM ADAY
60 MUHAMMET ŞAHİN İZMİR ADAY
BİLGİ İŞLEM HAKEMLERİ
61 HARUN REŞİT GÜZELİMDAĞ ANKARA ULUSAL
62 ALKAN AVCI ANTALYA ULUSAL
63 DURSUN ÇELİK ANKARA ULUSAL
64 SÜHA CURA BURSA İL
65 HAKAN ŞENTEPE İSTANBUL ADAY

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir