Kick Boks Lisans Vize ve Tescil Ücretleri Güncellendi

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığı Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereğince 01 Ocak 2017 tarihinden itibaren Kick Boks Sporcu işlem ücretleri aşağıdaki gibi düzenlendiği federasyonun resmi web sitesinde yayınlanmıştır. Sporcu , ve Transfer işlemi ücretleri 16 yaş üstü sporcular için geçerli olduğu federasyon tarafından açıklanmıştır.

 • Yeni Tescil İşlemi (İl Kez Lisans Lisans Çıkarma) : 15,00 TL.
 • İşlemi (Yeniden Lisans Çıkarma) : 15,00 TL.
 • Transfer İşlemi: 75,00 TL.

This article has 4 Comments

  1. iyi günler mevcut lisansınız ile birlikte sağlık raporu, federdasyon hesabına para yattığına dair banka dekontu, 2 adet vesikalık fotoğraf, şayet kulüp değiştiriyorsanız yani farklı bir kulüpten lisans çıkartacaksanız. mevcut kulübünüzden ilişksiz belgesi almanız ve tescil fişi düzenlemezin gerekmektedir.

   1. merhaba birşey soracağım bu transfer ücreti nedir acaba ? ben yarın ilk defa lisans çıkaracağım da transfer ücreti ödeyecek miyim ?

    1. merhabalar ilk defa lisans çıkaranlan için bazı federasyonların talep ettiği federasyona ödenen lisans ücreti var. Kickboks Federasyonu ve Muay Thai Federasyonu yada Atıcılık Federasyonu gibi.. transfer ücreti ise bulunduğunuz kulüpten başka bir kulübe geçmek istediğinizde yada ferdi lisans sahibi iken herhangi bir kulüp adına lisans çıkarmak isteidğinizde veya bunun tam tersi durumlarda gene federasyona ödenen paradır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir