Kickboks Dan Sınavı Bursada Açılıyor.

kickboks logo

Türkiye Federasyonunun 2015 yılı Faaliyet Programında yer alan Siyah Kuşak 1. 2. 3. ve 4. DAN sınavı 19 Aralık 2015 Cumartesi günü Bursa da Gürsu Spor Salonu’ nda yapılacağı federasyonun resmi web sitesinden duyurulmuştur.

SINAVA KATILACAK SPORCULARLA İLGİLİ OLARAK 2015 YILI VİZELİ LİSANSI OLMAYAN SPORCULARIN KESİNLİKLE DAN SINAVLARINA ALINMAYACAĞI BİLDİRİLMİŞTİR.

Ayrıca Komisyon Üyelerinin Resmi Kıyafetle Görev Yapacağı Resmi Kıyafet Giymeyen Komisyon Üyelerine Kesinlikle Görev Verilmeyeceği açıklamalar arasında yer almıştır.

Bunun yanında 2012 yılı itibariyle DAN sınavlarına katılacak sporcuların kullanacağı koruyucu ve malzemeler belirlenmiş olup, 2015 yılında DAN sınavlarına katılacak sporcuların bu koruyucu ve malzemeleri giymeleri zorunlu olup bu malzemeleri kullanmayan sporcuların Dan Sınavlarına giremeyecekleri belirtilmiştir.

Federasyon tarafından belirlenen koruyucu malzemeleri ve kıyafetlerine Sporcu Pazarı linkini tıklayarak Türkiyenin her yerine Sporcu Pazarı ayrıcalığı ve hizmet kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir