Kickboks Genel Sekreteri Emekli Oldu.

sekreterUzun süredir Türkiye Kick Boks Federasyonunda Genel Sekreterlik görevini yürütmekte olan Hüseyin ŞAHBAZ bey emekli olmuştur. Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Sn. Salim Kayıcı Hüseyin ŞAHBAZ’ın emeklilik haberini kişisel Facebook Sayfasından bildirmiş olup, Konu ile ilgili duygularını şu cümlelerle ifade etmiştir.

“Kıymetli dostum, ağabeyim, yol arkadaşım Genel Sekreterimiz Hüseyin ŞAHBAZ’ ın emekli olmasından dolayı şahsım ve camiamız adına üzüntü duyuyorum, fakat yapılan icraatlar, camiamızın nereden, nereye geldiği herkes tarafından görülmektedir. Bu camianın bu duruma gelmesinde en büyük pay sahiplerinden biri olan Genel Sekreterimiz Sayın Hüseyin ŞAHBAZ’ a Kick Boks sporuna verdiği destek ve fedakarca hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum, emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum, her ne kadar Genel Sekreterlik görevinden emekli de olsa da, bir ağabeyimiz, dostumuz olarak hep yan yana olacağız.” dedi.

Bizde Kickboks Camiasının bir ferdi  olarak camianın alışılmış simalarından Hüseyin ŞAHBAZ beye görev süresince yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunar yeni yaşamında huzurlu ve mutlu olmasını canı gönülden diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir