NEDEN ÖZEL DERS?

Yaşadığımız çağ yaşamın süratle aktığı, yoğun çalışma temposu ve hayat şartlarının oluşturduğu zorunluluklar sonucu kendimizi ihmal ettiğimiz bir çağ. Bu hayat hızlılığı ile ters orantılı olarak ta çalışma koşulları, teknoloji ve konforun getirdiği olumsuz bir sonuç olarak yaşamımızı durağan hareketsiz bir yaşam modeli gelişmiş durumda. Egzersiz ya da Spor yapmanın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için ihtiyaç olduğu ortada olduğu halde iş hayatı, hayat koşulları v.s. gibi nedenlerle spor salonlarının grup seanslarına katılmakta zorluk çeken kişilerin, ünlülerin, kısa zamanda daha iyi sonuçlar almak isteyen kişilerin ya da müsabakalara hazırlanan sporcuların personal trainerlara (Özel Spor Eğiticisi)’ne ihtiyaç duydukları günümüzün bir geçeğidir.

ofis-1ofis-2

Sizin de çalışma şartlarınız, hayatınızın büyük bir bölümünü kaplıyorsa ve kendinize zaman ayıramıyorsanız, bireysel farklılıklarınıza ve amaçlarınıza, sağlık durumunuza  yönelik hazırlanmış olan programlarla özel ders almak, spor yapmaya ayırdığınız zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Özel Derste Antrenörünüz sizi daha çok motive edip gelişiminizi sürekli kontrol altında tutarak amaçlarınıza sağlıklı ve hızlı şekilde ulaştırır.

ufc-2ufc-1

Özel Dersin Maliyetini düşünenler maliyeti bölüşmek için bir – iki arkadaşınızın kolundan tutun ve birlikte ders almaya başlayın. Bu şekilde sporu daha zevkli bir hale getirerek spor salonunu keyifli sosyal bir ortama dönüştürdüğünüz gibi spora ayırdığınız bütçe düşecek ancak spordan alacağınız verim yüksek seviyede olacaktır.

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Özel Grup dersleri ve Özel Ders sayısı artmıştır. Bu şekilde spordan alınan verim yüksek seviyede olduğu gibi spor keyifli bir hal almaktadır.

Konya da Oğuz Ata Gençlik ve Spor Kulübü olarak Antrenörümüz Mustafa UYAR nezaretine ulaşım imkanlarınıza göre anlaşmalı spor salonlarında, uygun olması durumunda öğrencinin evinde , Muay Thai, Self Defance (Yakın Savunma Teknikleri) ve Tae boo, Kardiyo ile kilo kontrolüne yönelik ÖZEL DERS verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir