ÜNİVERSİTELER ARASI BOKS ŞAMPİYONASI ORDUDA DÜZENLENDİ

2016 yılı Üniversiteler  Arası Şampiyonası Ordu Üniversitesinin ev sahipliğinde Üniversitenin Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Kısa adı (TÜSF) olan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet takviminde yer alan üniversiteler arası boks şampiyonasına 38 üniversiteden toplamda 132 sporcu katıldı.

ÜNİVERSİTE BOKS-1

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç yaptığı açıklamada; “Federasyon olarak Türkiye’nin dört bir yanında gerek organizasyon düzenleyerek, gerekse de düzenlenen organizasyonlara üst düzeyde katılım göstererek gençleri sporla buluşturduklarını belirterek, “Üniversite Sporları Federasyonu’nun takviminde yer alan bu organizasyon için de elimizden gelen desteği verdik. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bu güzel organizasyona katılan tüm öğrenci kardeşlerime başarılar diliyorum” dedi.

ÜNİVERSİTE BOKS

Açılış törenine Ordu Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Oktay Şenel, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Mustafa Genç, TÜSF Asbaşkanı Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu ve Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’ın katıldığı organizasyon 5 Martta son bulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir