Yıldız Erkekler Boks Şampiyonası

Türkiye Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız Erkekler Türkiye Ferdi Şampiyonası 30 Ocakta başlayacağı federasyonun resmi web sitesinde ilan edildi.

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, ülkemizin dört bir yanından çok sayıda sporcu, antrenör, hakem ve yöneticiyi bir araya getirecek olan şampiyonaya geniş bir katılım beklediklerini vurguladı.

Işıkkent Spor Salonu’nda yapılacak organizasyonun 30 Ocak’ta başlayıp 5 Şubat’ta son ereceği bilgisini veren Başkan Gözgeç, başta Isparta Valisi Şehmus Günaydın olmak üzere Isparta yerel yönetiminin organizasyona sahip çıkmasından büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Maçların ücretsiz olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gözgeç, “Ispartalı vatandaşlarımızın spora ve sporcuya olan ilgisini yakinen biliyorum. Bu şampiyonada da bizleri ve sporcuları yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. Yarın başlayacak ve 5 Şubat’a kadar devam edecek organizasyonda 13 farklı sıklette birbirinden çekişmeli maçlar oynanacak. Tüm Ispartalıları bu önemli şampiyonaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir