Özel Ders

Kickboks, Muay Thai, Self Defence (Yakın Savunma Teknikleri), Nitelikli Kuvvet Antrenmanları (TRX TRAİNİNG) ve Tae bo, Kardiyo Kickboks (aerokickboxing)  ile kilo kontrolüne yönelik Birebir Özel Ders antrenmanları, sizin (özel ders taleplisinin) ve Özel Ders Antrenörümüzün uygun olduğu ortak saatler belirlenerek özel ders taleplisinin ve Antrenörümüzün ulaşım durumuna göre Konya’nın farklı bölgelerinde yer alan anlaşmalı spor salonlarında ve talep olması durumunda öğrencinin evinde yada işyerinde antrenörümüzün sağlayacağı özel imal edilen profesyonel antrenman ekipmanları ile idmanlarımız yapılır. Özel Ders Taleplisi ile (sizinle) yapılan ön görüşmeden sonra sizin özel ders almaktaki amaçlarınıza, spordan beklentilerinize, fiziksel özelliklerinize, psikomotor gelişim ve öğrenim düzeyinize uygun bir program hazırlanarak idmanlara başlanır. Belirli aralıklarla Antrenörümüz tarafından ölçme ve değerlendirmeler yapılarak hedeflerinize ulaşma rotası kontrol altında tutulur. Sizin antrenmana verdiğiniz geri bildirim ve gelişim düzeyinize göre antrenman programları üzerinde yapılan yeni düzenlemeler ile geliştirilip sizin en verimli şekilde spor yapmanız ve amacınıza en kısa sürede ulaşmanız sağlanır.

Yukarıda belirtilen ve branşa özel çalışmaların akabinde tüm bunlarla birlikte  antrenmanın sonunda uygulayacağımız progresif gevşeme, nefes egzersizleri ve foam roller uygulamaları ile stresten uzaklaşmanızda maximum sonuç alacağınız gibi antrenman sonrası yenilenme süreci de bu suretle hızlandırılmış olup hem antrenmandaki hem de günlük hayatınızdaki veriminiz artırılmaktadır.

reklam2

Konu Hakkında daha detaylı bilgi almak için Özel Ders Antrenömürümüz Mustafa UYAR a 0 554 356 01 11 numaralı telefondan ve İLETİŞİM BİLGİLERİ linkini tıklayarak bize ulaşabilir ve sosyal medyadan çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

 reklam1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir