ÜNLÜ MANKENLER DE KİCKBOKS YAPIYOR…

Tüm dünyayı kasıp kavuran Türkiyede de ünlülerin gözdesi oldu. Adriana Lima nın antrenmanlarındaki görüntülerinin yayınlanmasının yanı sıra Türkiyeden de Burcu Esmersoy, Sinem Kobal ve Fahriye Evcen antrenmanları yapan ünlüler arasında bulunmaktadır.

adriana-lima
Aerobik, plates, yoga ve zumba dan sonra tüm dünyada fırtına gibi esen Kick Boks, gün geçtikçe popülaritesini artırıyor.

Sanat, spor ve ünlüler camiasında gittikçe yaygınlaşan bu spor, ülkemizdeki ünlüler arasında da yaygınlaşarak devam etmektedir.

Kick Boks’un temelinde rakibi teknik oyunlarla yenmek vardır. Ancak bu savunma sanatının en önemli özelliklerinden birisi vücudun tamamını çalıştırdığı ve koordinasyonu sağladığı için kişinin sıkı ve fit bir görünüme kavuşmasınıda beraberinde getirmektedir.
k-1

Sinem Kobal ve Fahriye Evcen’in Kickboks antrenman görüntüleri, bu sporun ne kadar yaygınlaştığını bizlere bir kez daha hatırlattı. Yukarıda saydığımız isimlerin yanı sıra Murat Boz, Asena, Kerem Bürsin, Buse Terim, Özge Ulusoy, Engin Altan Düzyatan ve Pelin Karahan gibi ünlülerin yanında İvana Sert te  Türkiyede Kickboks sporuyla ilgilenen ünlüler arasında yer almaktadır.

burcu kickboks
Burcu Esmersoy Hayatın yoğun stresini Kickboks ile üzerinden attığını ve Kickboksu adeta detoks olarak tanımladığını açıklamıştır.

Ünlü iş adamı Sadettin SARAN ise özel hoca () eşliğinde Kickboks çalıştığını ve bu sayede fit bir görünüm kazandığını açıklamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir